Yurtdışı Tur Fırsatları :

Yunan Adaları

Küreselleşen dünyamızda her insanın yaşadığı memleketin dışına çıkması ve bakış açısını genişletmesi gerekiyor. Yurt dışı gezileri kişinin özgüvenini mükemmel derecede arttırıyor ve dünyaya bakışı farklılaşıyor. Öyle ki dünyanın her ülkesinde gidilip görülmesi ve hikâyesi dinlenmesi gereken o kadar çok bölge bulunmaktadır ki insan yaşadığı yerden çıkmayarak insanlık âlemi hakkındaki görüş ve düşüncelerini küçümsenecek derecede azaltmış oluyor. Gitmek isteyen kişilere ise bu yolda kapı açacak güzel fırsatlar bulunmaktadır.

- 3 Gün 3 Gece Eşsiz Kumsal ve Deniziyle MİDİLLİ Adası’na Unutulmaz Tatil Fırsatı! Yunan Adalarının Gözbebeği Midilli Adasına Her Perşembe Hareket’le 500 TL Yerine 199 TL!

 Ege Denizi’nin cennet köşelerinden biri Yunan adalarının en sevimli ve Türkiye’ye en yakın olanı Midilli Adası’na davet ediyoruz sizleri! Fıstık çamları, zeytin ormanları ve dantel örgülü plajları ve küçük Rum evleri ile size muhteşem dakikalar yaşatacak Midilli Adası, Ege’nin doyumsuz güzellikleri Cunda, Ayvalık ve Sarımsaklı’yı da göreceğiniz dopdolu üç gün sizleri bekliyor!

#2#

•MÖ 10 yy’daki kuruluşu ile Ege’nin en eski şehirlerinden biri olan Midilli adasında kristal kumlar ve turkuaz denizinde keyifli dakikalar sizi bekliyor!

•Muhteşem zeytin ormanları ve kestane ağaçlarıyla bezenmiş Agiasos köyü manzarasına karşı fotoğraf çekmekten kendinizi alıkoyamayacaksınız.

#3#

•İki yaka bir İsmail dizisinin Midilli setinin de bulunduğu adanın en bakir ve sade köşesi Panagiouda bölgesinde geleneksel ada yemeklerinin tadına doyamayacaksınız!

•Sahilini begonyalar bürümüş evlerin süslediği Petra plajlarında deniz keyfi ile Doğu Ege’nin en güzel adası Midilli unutulmaz anılar yaşatmak için sizi çağırıyor!

#4#

•Dik bir yamaca yayılan rengarenk evleri, göz kamaştıran balıkçı limanı ve Arnavut kaldırımlı çarşısıyla Molyvos kenti; tam bir görsel bir şölen yaşatacak!

•Yüksek kayalıklar üzerine kurulmuş Panagia kilisesiyle bilinen Petra kentinde adanın rivierası olarak ünlenmiş kristal berraklığındaki deniziyle ünlü bu bölgede Ege’nin serin sularında keyifli bir mola verecek!

Dubai Tatili

Müthiş bir ada tatiline ne dersiniz? Seyşeller ismini belki de ilk defa duyuyorsunuz. Bugüne kadar büyük ülke güçleri tarafından sürekli kontrol edilmeye çalışılan bu cennete güzel bir tatil turu yapılıyor. Ekvatora yakın olsa bile iklimi tamamen alize rüzgarları ile ılıklaşmıştır. Bu tur Tatil Sepeti aracılığı ile 3237 £ fiyatla sizlerle. Şimdi tur detayları;

Fiyata Dahil Hizmetler

Emirates İle gişi dönüş uçak bileti

Transferler

Yarım Pansiyon Otel Konaklaması

Alan Vergisi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Tüm Ekstralar

Tur Programı

1. Gün İstanbul – Dubai

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar da uçak saatinden 2 saat önce buluşma ve Seychelles uçuşu.

2. Gün Dubai – Seyşeller

Uçak inişinizin ardından otele transfer.

3. Gün Seyşeller

Deniz ve kumsalın keyfini çıkarabilirsiniz.

4. Gün Seyşeller

Deniz ve kumsalın keyfini çıkarabilirsiniz.

5. Gün Seyşeller

Deniz ve kumsalın keyfini çıkarabilirsiniz.

6. Gün Seyşeller

Deniz ve kumsalın keyfini çıkarabilirsiniz.

7. Gün Seyşeller

Deniz ve kumsalın keyfini çıkarabilirsiniz.

8. Gün Seyşeller – Dubai – İstanbul

Sabah erken saatte alana transferin ardndan İstanbul a uçuş.

Ulaşım Kalkış Noktaları

İstanbul – Dubai

Dubai – İstanbul

Toplam 2 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12
© 2020 Ekonomik Tatil Fırsatı. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie