WTS

Sarap_Gurme_2

Wts, şarap ve gurme turlarıyla benzer firmalarla arasında farklılık yaratıyor. Oldukça keyifli ve kültür dolu bu tur sayesinde çok eğlenmenizi engelleyecek hiçbir durum yok. İtalya’da Villi Pitina adındaki 5 gün 4 gecelik şarap ve gurme turundan tahminlerinizin ötesinde zevk alacaksınız. 1350 Euro’dan başlayan fiyatlarla hizmette olan bu turun program takvimi ise şöyledir.

1.Gün

Uçak ile Floransa’ya vardıktan sonra özel araçlar ile tarihi Villa Pitina’ya ulaşma günü. Otele yerleştikten sonra serbest vakit geçirmek mümkündür.

2. Gün

Kahvaltı tamamlandıktan sonra Nobile ve Brunello turu için Montepulciano’ya geçiş. Ortaçağın kalıntılarının devam edildiği bu kasabada yarım gün geçirdikten sonra Nobile di Montepulciano şarap tadımı da yapabileceğimiz bir çiftlik evinde duraklanıyor.  Tarihleri, yemekleri,özellikle şaraplarıyla ünlü kentlerin gezilmesi sırasında şarap tadımlarını da gerçekleştirerek otele geri dönülüyor.

3.Gün

Chianti’ye gitme vakti. Chianti Classico Turu ile Brolio Kalesi mahzenlerini gezerken şarapların tatlarına bakılıyor. Tur, her yolcusuna bir şişe şarap hediye ediyor.

4.Gün

Floransa’ya hareket ederek Uffizi Gallery ziyaret edildikten sonra yerel restoranlarından biri olan Florentine Steak öğlen yemeği. Daha sonra burada gezmek ve alışveriş yapmak için zaman veriliyor.

5.Gün

Otelde kahvaltı yapıldıktan sonra İstanbul’a dönüş için Floransa havaalanına hareket ediliyor.

Related Articles

Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz

© 2020 Ekonomik Tatil Fırsatı. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie