Tatilmanya

Tatil_0

Tatil 01 150x150 TatilmanyaHerkese tatil imkanı vermeyi amaçlayan bu firma sayesinde hayallerinizin ötesinde turlara katılıp, oldukça şık ve kaliteli otel ve restoranlarda hayatınızın bir bölümünü şenlendirmek adına adımlar atabilirsiniz. Bu imkanları sağlayan sayılı firmalardan biri olan Tatilmanya’dan uygun fiyatlarda keyifli ve güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

Örneğin, firmanın Uzakdoğu turlarından biri olan Hongkong-Bangkok-Pattaya-Singapur turuna katılarak 7 gün 8 geceyi harika geçirebilirsiniz. Firmanın tur programı şöyle düzenlenmiştir;

1. Gün İstanbul

 Atatürk havalimanı dış hatlar terminali kontuarı önünde yetkililer  ile saat 23:30 da buluşma.

2. Gün İstanbul – Hong Kong

 Kong’a uçuş ve gece yolculuğu. 16:20′de Hong Kong’a varış. Odalarımıza yerleşme, serbest zaman ve dinlenme imkanı. Arzu eden misafirlerimiz akşam yemeğini extra olarak düzenlenecek olan TEKNEDE AKŞAM YEMEĞİ turunda alabilirler. Geceleme otelimizde.

3.Gün Hong Kong

 Hong Kong şehir turu. Abberden, Balıkçı Köyü, Victoria Tepesi, Repulse Bay görülecek yerler arasındadır. ekstra Çin Akrobasi showlarını izleyebileceğiniz, teleferikle Hong Kong’un muhteşem manzarasını görebileceğiniz, yunusların showunu seyredebileceğiniz Okyanus Parkı turu.

4.Gün Hong Kong-Bangkok

 Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman.  Bangkok şehir turunda; Uyuyan Buda, Altın Buda, Oturan Buda, Parlamento Binası, Demokrasi meydanı,Kraliyet caddesi ve Devlet Konukevi (Eski Parlamento) görülecek yerler arasındadır.otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

5.Gün Bangkok

 Kahvaltıdan sonra alışveriş ve çevre gezisi için serbest saatler. Arzu edenleri ile ekstra olarak yapılacak olan tam günlük meşhur Yüzen Çarşı ve Rose Garden turu için otelimizden hareket. Bu turumuzda Bangkok dışına çıkılarak, önce bir Hindistan cevizi çiftliği gezdikten sonra Uzakdoğu’nun Venedik’i diye adlandırılan, yüzlerce su kanalının arasında kurulan köylerin içinden özel teknemiz ile geçerek Yüzen Çarşı’nın bulunduğu bölgeye geliyoruz. Rose Garden’da alınacak öğle yemeği ardından Tayland’ın folklorik danslarını, geleneksel evlilik seramonilerini ve Tayland Boksu’nu seyredip, Tayland’ın simgesi olan fillerin inanılmaz şovunu izleme imkanı bulacaksınız. Otelimize geri dönüşün ardından serbest saatler.

6.Gün Bangkok-Pattaya

 Kahvaltının ardından otelden ayrılış ve özel otobüsümüz ile Pattaya’ya hareket.Tayland ekonomisinde önemli yer tutan zümrüt, safir, yakut ve pırlanta gibi değerli taşların satış yeri olan dünyaca ünlü mücevher fabrikasını ziyaret ediyoruz.Öğleden sonra arzu edenler ile ekstra olarak yapılacak olan NONG NOOCH BOTANİK BAHÇESİ ve TİMSAH ÇİFTLİĞİ turunda, Pattaya’dan yaklaşık 20 dakika uzaklıkta bulunan Nong Nooch kasabasında 500 hektarlık alanda düzenlenmiş doğal güzelliklerin yanısıra Thai kültürünü daha yakından tanıyabileceğiniz Thai Cultural Show’u da izleyebileceksiniz.Muhteşem bir tur sonrası otelimize geri dönüş ve serbest saatler.

7.Gün Pattaya

 Kahvaltıyı takiben arzu edenler ile extra tam günlük MERCAN ADASI turu için otelimizden hareket. Mercan adaları dünyanın en güzel yerlerinden biri olup eşsiz rengini izlemeye doyamayacak, mavinin değişik tonlarının müthiş uyumunu görebileceğiniz bu yerde geçirdiğiniz zamanı asla unutamayacaksınız. Öğle yemeği tur esnasında verilecektir.Öğleden sonra saat 14.00 gibi otelimize dönüş ve dinlenmek için serbest saatler. Arzu edenler ile extra Uzakdoğu’nun en meşhur müzikal kabaresi olan Alcazar Show’u seyretmek için otelimizden hareket. Her gece 3 seansı da dolu oynayan bu showda değişik dekorlarda sahnelenen Broadway tarzı gösteriyi, nefis Uzakdoğu kostümleri içindeki dansçıların inanılmaz performansıyla VIP koltuklarımızdan seyrediyoruz. Bu Show’u kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

8.Gün Pattaya-Bangkok-Singapur

Bangkok havalimanına transfer ve yerel havayolları ile Singapur’a uçuş. Singapur’a varışımıza istinaden yapılacak olan panoramik Singapur şehir turunda Orkide bahçesi, Çin mahallesi, Hint Mahallesi, meşhur alışveriş caddesi Orchard Road gibi şehrin tarihi ve turistik yerleri gezilecektir.Tur bitimi otelimize transfer ve yerleşme. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek olan Gece Safarisi Turumuza katılabilirler

9.Gün Singapur-İstanbul

alışveriş ve çevre gezisi için serbest saatler.Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Sentosa Adası Turu için otelimizden hareket. Singapur’un en yüksek tepesi olan Mount Faber’den teleferik ile geçerken dünyaca ünlü Singapur Limanını görebilme şansına sahibiz.Sentosa Adasına vardıkdan sonra Singapur’un ilk yerleşimini ve tarihini anlatan müze,Asya’nın en büyük tüp akvaryumlarından birinin bulunduğu su altı dünyasında birçok balık çeşitlerini görebilecek,son olarak ses, ışık ve lazer gösterilerinin yapıldığı muhteşem müzikli showu seyredeceksiniz.Ayrıca dilerseniz 3 ve 4 boyutlu görsel oyunları ücret ödeyerek görebilirsiniz.Bu güzel gezi sonrası havalimanına transfer. İstanbul’a hareket.*

*Tur programı bilgileri, firmanın resmî sitesinden alınmıştır.

Related Articles

Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz

© 2020 Ekonomik Tatil Fırsatı. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie