ramazan bayramında assos turu

dc5hur-65ogpxya0v55pdqrk6z_original

Ramazan Bayramı Assos, Bozcaada, Behramkale, Ayvalık, Kazdağları, Cunda Turu

3 Gece 4 Gün (2 GECE OTEL KONAKLAMALI)

399 ,00 TL   2 kişilik oda da kişi başı

Kalkış Tarihi : 16.07.2015

ASSOS -BOZCAADA-AYVALIK-CUNDA- KAZDAĞLARI-ADATEPE

1.GÜN : İSTANBUL – BOZCAADA

21:00  Kadıköy Evlendirme Dairesi

21:30 Beşiktaş Yıldız Camii önü

22:00 İncirli Ömür Plaza onundan katılacak misafirlerimiz ile Tatil.com otobüs içi ikramları eşliğinde Tekirdağ, Çanakkale güzergahı üzerinden sabah saatlerinde Geyikli iskelesinde oluyoruz.

 2.GÜN : BOZCAADA

Geyikli iskelesinde feribot saatini beklerken dileyen misafirlerimiz sahildeki restaurantlarda kahvaltılarını alabilirler (kahvaltı extra olup bedeli misafirlerimize aittir). Kahvaltımızın ardından feribot ile adaya geciyoruz. Bozcaada` ya varışımıza müteakip ada sokaklarını gezmeye başlıyoruz. Bozcaada kalesini, Adanın Türk ve Rum mahallelerinde yapacağımız geziden sonra adaya özgü şarapların yapıldığı Talay Şarap Fabrikasını (Bahar çiçeklerinin etrafı sarmasıyla birlikte ilk yeşermeye başlayan kütükler, yaz boyunca olgunlaşan üzümlerin iştah kabartan duruşları, sonbahara doğru etrafı saran bağbozumu heyecanı, feribota ve fabrikalara yetiştirilen kasa kasa üzümler, ada sokaklarını dolduran keskin kokusu ve bir kadehte son bulan yolculuğu…Bir ada şarabı içerken alacağınız keyif, lezzetinin ötesinde işte bu hikayenin canlı tanığı olmanızdan kaynaklanıyor.) geziyor ve hediyelik şaraplarımızı alıyoruz. Daha sonra yemek ve deniz molası icin vereceğimiz serbest zamanın ardından feribot ile adadan ayrılıp otelimize geciyoruz. Konaklama ve akşam yemeğimiz otelimizden.

 3.GÜN ASSOS – BEHRAMKALE – KAZDAĞLARI – ZEUS ALTARI – ADATEPE KÖYÜ – TAHTAKUŞLAR MÜZESİ

Otelde alınan açık büfe sabah kahvaltısının ardından Behramkale köyüne gidiyor köy gezimizin sonrasında serbest zamanda ve limanı geziyoruz. Liman gezimizin ardından antik Kent gezisini tamamladıktan sonra Zeus Altarı ve adatepe köyü gezilerimizi yapıp oksijen oranı açısından Alplerden sonra dünyada 2. bölge olan Kazdağları ` nı keşfe çıkıyoruz. Burada Kazdağları`nın tanıtımını ve bölgedeki yaşam şeklini bizlere görsellerle de gösterebilecek konumdaki Tahtakuşlar Köyü Etnografya Müzesi gezisi ve fotoğraf molaları sonrası otelimize dönüp Akşam yemeği ve konaklamamızı gerçekleştiriyoruz.

 4.GÜN : AYVALIK – CUNDA – İSTANBUL

Oteldeki kahvaltımızın ardından Ayvalık` a hareket ediyoruz. Ayvalık tarih ve kültür gezimize başlıyoruz. Gezilecek yerler: Cunda Adası , Şeytan Sofrası, Cennet Tepesi, Çınarlı Camisi ( eski Aghia Yorgi Kilisesi), Taksiyarhis Kilisesi , Cunda Kordon gezilerimizin ardından Cunda Adasında ekstra öğlen yemeği molası veriyoruz. Cunda gezimiz sonrasında Balıkesir bursa güzergahından istanbula dönüyoruz.

 EK HİZMETLER:

Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, Toplam bedeli Tam: 100,00 TL Sarı basın kartı, 65 Yaş üzeri ve 7/17 yaş konuklarımız kimlik ibraz etmek kaydı ile 90,00 TL, ödeyeceklerdir. Bu ücretler istenildiği takdirde satış ofislerimizde fatura karşılığı ve taksitlendirilerek tahsil edilecektir.0-7 YAŞ ÇOCUKLARDAN EK HİZMET ÜCRETİ ALINMAMAKTADIR. Bu Turumuzda Müze Kart kullanımı olmadığı için Müze kart verilmemektedir.

 GENEL ÖZELLİKLER

Gezi süresi 3 gece 4 gün olup 2 gece otel konaklamalıdır. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında ve yalnızca 1 çocuk için kullanılır. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Konaklama bölgelerinde ve otellerde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya daha üstü olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda tatil.com sorumluluğu yoktur.

Turlarımız, Tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-15 kişi arası özel dizayn minibüsle, 15-29 kişi arası lüks küçük otobüs (midibas) 29 kişi üzeri ise 46 veya 55 kişilik özel Turizm araçlarıyla yapılacaktır. Büyük araç garantisi verilmez.

Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, ön veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına göre verilir.

Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde tatil.com 1 (Bir) gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir.

06 150x150 ramazan bayramında assos turu 737334388 1 150x150 ramazan bayramında assos turu assosta felsefe 150x150 ramazan bayramında assos turu cunda11 150x150 ramazan bayramında assos turu dc5hur 65ogpxya0v55pdqrk6z original 150x150 ramazan bayramında assos turu Eiland Kefalonia 138 150x150 ramazan bayramında assos turu rengarenk ciceklerle 150x150 ramazan bayramında assos turu

 

Related Articles

Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz

© 2020 Ekonomik Tatil Fırsatı. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie