Amerika Tatili

Amerika_Tatili_1

Amerika’ya düzenlenen turlarla Amerika’da harika vakitler geçirebilirsiniz. Amerika’nın tüm merak ettiğimiz yönlerini öğrenebilme imkanı veren turlarla meraklarımızı giderirken yapacağımız tatili ve heyecanı ancak bir başka yurt dışı tatilinde iken yakalayabiliriz. World Travel Service (WTS) ile bu imkana kavuşabilrsiniz. SLS Beverly Hills ve Bellagio Las Vegas gibi 5 yıldızlı otellerde konaklama imkanı sağlayan normal ya da bot ve helikopter turları yaşamadığınız bir tatili sizlere yaşatacak. 7 günden oluşan programın 3 günü Los Angeles’te geçerken Los Angeles’in tüm güzelliklerini keşfedebileceksiniz.

1.Gün

Otele yerleşmenizi ve serbest zaman imkanı sağlayan gün.

2.Gün

Sabah kahvaltınızı yapar yapmaz rehber eşliğinde yarım günlük bir şehir turu. Çin Tiyatrosu, Hollywood Bulvarları gibi ünlü ve güzel yerlerin gezilmesine içerdiği şehir turu ile oldukça eğleneceksiniz.

3.Gün

Bu gün sıra Universal Film Stüdyoları turunda. Bu tur sayesinde bir çok film ve dizi setini görme fırsatına sahipsiniz.

Programın diğer 4 günü ise Las Vegas’la devam ediyor.

4.Gün

Günahlar şehri, Las Vegas. Otele yerleştikten sonraki gecenizde kumar masalarında şansınızı deneyebilirsiniz.

5. Gün

Grand Canyon gezisinin helikopterle olmasının sonucu Nevada ve Arizona Çöllerini görme fırsatına sahip olacaksınız. Colorada nehrinde tekne turu yaparak gezinizi zenginleştirmiş olacaksınız.

6.Gün

Artık alışveriş yapma vakti. Çeşitli outletlere uğrayarak keyifli bir alışveriş geçirebilir, şehrin şovlarına katılabilirsiniz.

7.Gün

Sabah Kahvaltısı ve geriye dönüş vakti.

Tüm bunların bedeli ise sadece3.725 Euro.

Related Articles

Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz

© 2020 Ekonomik Tatil Fırsatı. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie